Ardil Çeviri

Bünyemizde bulunan uzman kadromuzla hangi dilde olursa olsun yapacağınız tercüme müracaatları tam olarak tercüme edilip tarafınıza teslim edilir. Çevirinin ne kadar güvenilir olduğu konusunda da bir endişeniz olursa bünyemizde bulunan uzman kadromuzun tümü noter yeminli tercümanlık yapmaktadır. Bu da sizlerde oluşan endişeyi giderecektir.

 

Çeviri bürosuna gelerek uzman kadromuzla beraber hangi konuda çeviriler yapılmasını istiyorsanız tarafınıza verilecek uzman kadrodan bir kişi sürekli olarak sizinle irtibatta olacak ve işin gidişatıyla ilgili sizleri bilgilendirecektir. Dil bilgisi ve anlamda netlik açısından incelenen metin sadece bir kişi tarafından değil diğer tercümanlar tarafından da kontrol edilip yüksek kalitede bir iş çıkartmaktayız.

 

Eğer ki büromuza gelemiyorsanız bizlere fax, cd, mail, posta yoluyla tercümesi yapılacak olan yazıyı göndermeniz halinde sizlere kullandığımız son teknoloji yazılım ve donanımlar yardımıyla da tarafınıza en kısa sürede işi teslim etmekteyiz.Hizmeti verirken müşteri memnuniyeti yanında sizlerin güvenini kazanma yolunda ilerlemekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.